Diskuze

xklybmhuq
wKyNfk <a href="http://bakhcncbnbcd.com/">bakhcncbnbcd</a>, [url=http://yqcxjxwtbuxw.com/]yqcxjxwtbuxw[/url], [link=http://aswywdyklxir.com/]aswywdyklxir[/link], http://zacequaykbht.com/
nbjepgzq
VUdlOu <a href="http://uebmtcgjzmje.com/">uebmtcgjzmje</a>, [url=http://jzjvhuohjdsv.com/]jzjvhuohjdsv[/url], [link=http://wvyvhmydhpdm.com/]wvyvhmydhpdm[/link], http://dlgujahibcvr.com/
Judix
eCB1Rz http://www.LnAJ7K8QSpfMO2wQ8gO.com
Petra
Ahoj organizátoři, děkuju za hru a parádní zážitek. Náš tým se vám podařilo skvěle namíchat. Na lehkých šifrách zkušený borec Aleš moudře pokyvoval hlavou a u těžkých sklidil nehynoucí obdiv. Třeba brailla u kostela bych luštila dodnes. Dobře jsme se bavili i na přesunech a tričko s nápisem „pokud tak jdeme“ hrdě nosím do ložnice :)
Petr/Dmnti fagt
Drobná pocta Míchané: https://youtu.be/EiUkhRh1jy4 Omluvte prosím sníženou kvalitu videa, hudby, zpěvu a humoru.
Pája
Ahoj orgové, velké díky za hru! Tým jste mi namíchali výborně a šifry také. Teď jen s napětím čekám na řešení všech bonusů...
Wal
Ahoj lidi, Míchaná byla super, tak jsem „napsal“ „reportáž“. ? https://docs.google.com/document/d/148i_p_h30XXP5hcw8mJoKK8aRlyaAEswWZlcLHLGbmc/edit?usp=drivesdk
Hanka (org)
Moc děkujeme všem hráčům za reportáže, slova chvály i připomínky, které nám určitě pomohou udělat další ročník o něco lepším. Na hlavní stránce zatím najdete odkazy na šifry, za nějakou dobu přibudou i řešení (až doženeme všechny povinnosti, které jsme kvůli Míchané odsunuli na druhou kolej :)). Máte-li nějaké fotky, můžete je nahrát do sdíleného alba na Google (odkaz je také na hlavní stránce) - nastavila jsem, že lidé, co mají odkaz, mohou přidávat fotky. Pokud najdeme dost materiálů, chystáme také sestřih nepovedených záběrů z Debilních keců (i když ty nejvtipnější momenty nebyly zachyceny na kameru) a určitě chceme zveřejnit i jednu nepovedenou nahrávku z rádia. Yeti, co se týče toho, proč po tobě dotazník chce mail - to nevíme a určitě je nesmysl, aby ho po tobě chtěl. Pokusíme se to vylepšit. Už od loňska si říkáme, že bychom chtěli web předělat, tak snad se nám to do příště podaří.
Danka
Ísť na šifrovačku v čisto ženskom tíme ma lákalo už dávnejšie a fakt som nečakala, že tento sen mi splní práve Míchaná. Z dotazníku sme mali všetky štyri spoločné to, že si chceme šifrovačku užiť a tak to aj vyzeralo. Lúštenie nám šlo až na pár výnimiek od ruky, správne nápady padali rýchlo. Z vlastnej nepozornosti sme sa po Bombach a Podraze prepadli skoro až na koniec poradia, no následne sme to vykompenzovali bleskovým lúštením všetkých šifier po Vlaku. Za seba chválim hlavne Sloup (ako org Palapeli a flautistka) a Drevokocúra (ako Sľovieňka). Ďakujem za super hru a teším sa na ďalší ročník.
Tonda
Já taky děkuju za pěknou hru. Přidávám se k věšákovu názoru, že by týmy mohly být více genderově vyvážené, ale na společnost Darka a Pivníka si rozhodně nemůžu stěžovat. Zvlášť když jsme začínali s dvojnásobným počtem bonusových bodů než ostatní. :-D Každopádně jsem si zaluštil s novými lidmi, což byla moje hlavní motivace jet na Míchanou, takže za mě dobrý. Z šiferbych dal plus úvodní křížovce a i ten vlak byl vlastně fajn. Předherní aktivity obecně moc nemusím, ale prohledávat cestou kdejakou značku ve snaze najít ukrytý bonus byla celkem zábava. Takže díky a za rok zase കണ്ടെത്തി.
Aleš
Mě to bavilo! Šifry mi přišly tak akorát, líbil se mi trik s čísly v křížovce, sloup i braillovský čtverec. Dobře jsme si sedli v týmu, namíchali jste nás tak akorát vyváženě. Předherní bonusy jsou... věci, které moc nemusím, ale měly dobrou propagační/virální formu (zvlášť video). U/na/pomíchané bonusy byly taky kvalitní (teda u něčeho ještě nevím, jak se luštilo); obecně bych jen oželel kodifikaci obecných znalostí (aka Míchanačky) a její využívání v šifrách, protože to zavání odškrtáváním principů ze seznamu, aneb "co ještě nebylo". Stejná šifra mi přijde lepší, pokud seznam nemám a je to v ní šikovně nahintováno. Míchaná je každopádně dobrý koncept a na hru se budu těšit, pokud za rok bude zas.
Ondra Suchánek
Ahoj, díky za hru, reportáž psát nakonec nebudu, takže aspoň rychlé shrnutí dojmů tady. Hru jsem si užil, náhodný tým byl v pohodě dle očekávání a rád za rok přijdu zas. Šifry bych ale uvítal o něco méně zhulené, možná mi jen nesedly. Vlak nepovažuji za šifru, ale logickou úlohu, která jen zabírá čas, ačkoli je princip jasný od začátku. (asi jako kdybychom dostali těžké sudoku 26*26.. časem to vyluštíme, ale fuj) Miny a eLka se mi také moc nelíbily, za naopak nejhezčí považuji křížovku na začátku a drevokocura. U flétny oceňuji dobrý nápad, ale provedení se mi trochu nelíbilo. (ale pořád hezčí než palapeli :D ) Mimoherní bonusy ok, stihli jsme použít akorát všechny (mimochodem, dva jste nám zapomněli odečíst)... jen u těch předherních bych trochu ubral na obtížnosti, po luštění ve skupince už to ale šlo :) To je asi tak všechno, takže díky a budu se těšit na další ročník :)
malá Míša
Ahoj ve spolek! Hlásím se za celou partu kidů a děkuji za skvělou šifrovačku. V první řadě se nám moc líbila různorodost všech aktivit. Předmíchané šifry neskutečně pomohly při braní nápověd, umíchané pak byly geniálně fikané, ač jsme na většinu nepřišli. Samotné šifry krásně pojmuly všechny možné způsoby a žasli jsme, jak náročné muselo být takové věci vymyslet. Osobně teď máme v zásobě spoustu dalších zkušeností a způsobů řešení, které můžeme někdy příště aplikovat. Za sebe mohu říct, že jsem měla perfektní tým, a ostatní si hru také užili, i když ne všichni dorazili do cíle. Děkujeme, že jste to s námi vydrželi. Nazdar!
Yeti
Díky za pěkně vypečenou šifrovačku. Letos vyšel tým (nebo hra?) namíchaný tak, že jsme se s hrou tak úplně nesešli -- jak ostatně dokumentuje naše umístění. Pro mě osobně popis letošní Míchané dost připomíná seznam věcí, které na hrách, ehm, tak úplně nevyhledávám. Mimoherní aktivity, týmová interakce na startu, hromada googlení, logická úloha na tři hodiny, skryté herní prvky, ‚‚proč jako‘‘ šifry (tedy 12x12 šifra), ... Ale mezi nimi bylo i několi velmi pěkných šifer a body nám aspoň umožnily k většině z nich nějak dodriftovat, takže hru jsme si nakonec myslím užili. Poznamenal bych ale jednu věc: S náhodnými týmy mi mimoherní aktivity přijdou ještě větší zlo než normálně. V jednu chvíli jsem si dokonce říkal, zda se nemám raději odhlásit, abych ignorováním předmíchaných šifer nekazil hru lidem, kteří se mnou skončí v týmu. Namíchání týmů, aby měly srovnatelné počty bodů, to řeší technicky, ale ne lidsky. P.S.: Proč po mě diskusní formulář chce e-mail, když jsem přihlášený?
Věšák
Díky za hru! Letos mi to nějak sedlo míň, než loni, ale i tak jsem si to moc užil! Bylo na mě trochu moc šifer, kde bylo potřeba hledání nějakých drobnůstek v textu a hledat písmenka v minách nás do nápovědy fakt nenapadlo... Taky jsme asi trochu moc lpěli na bonusových bodech, takže jsme si na trojce a čtyřce možná trochu zbytečně proseděli hodinu a půl... I když teda u čtyřky mi to nevadí, tam nám nápověda neřekla nic nového. Trasa byla pěkná s několika krásnými výhledy, nápovědy dobré (až na tu čtyřku) a většina šifer se mi taky moc líbila. Hlavně asi sloup a vlak. :) Jen nám v týmu trochu chyběla genderová vyváženost... Tak zase příště! Díky! A tady je taková menší reportážička: https://docs.google.com/document/d/1WZas75Ijt202eUtkAPjtuZ0h-6ab0h6Y5-q2udMTeTk/edit?usp=sharing
NnqJirka
Kdo se chce přimíchat na společnou jízdenku a k nějakému luštění při ranním přesunu z Prahy do Brna, máme srázek v cca 6:35 u pokladen.
Tonda
Kdybyste byl někdo právě teď v railjetu do brna, přijďte do vagónu 22 luštit bonusy.
Ondra
Ahoj, nebudete si někdo chtít "vyměnit postřehy" z předherníh bonusů? :D přijde mi, že mám ty šifry přiměřeně zanalyzované, ale potřeboval bych se o nich s někým bavit a nemám s kým :( Ideálně Praha během příštího týdne. Máte-li někdo zájem, pište prosím na ondrasuchanek@seznam.cz
INDEX (Likér)
Já mám pocit, že náročnost úvodních aktivit a statistika úspěšnosti jejich plnění z toho už od začátku udělala takový příjemný happening :) Všechny se přesunuly do kategorie zkouška vůle, jen některým skupinám se povedlo za to dostat řešení.
Hanka (org)
Řešení kvízu Jolandy bylo doplněno do seznamu šifer. Společný znak dolních tří obrázků je řetězec písmen "AND". Bohužel jsem obtížnost kvízu o Jolandě jaksi přepálila a nevyřešil ho nikdo (pardon, příště se polepším). Účastníci zkoušky pozornosti se dělili do dvou skupin: a) ti, co měli řetězec písmen AND, ale neměli zbytek (pak vznikala hesla jako PANDA, NANDU, TANDEM) a b) ti, co měli zbytek písmen, ale neměli "AND" (pak vznikala hesla jako CURAT, CAPAT, CERMAT).
Matěj
A jaké je řešení kvízy Jolandy? Už mám Té, ale co mají společného tři dolní obrázky, to pořád jak ten tupec nevím:-)
Pája (Hlavně nepřepálit start)
Velké díky orgům za hru! Oceňuji šikovně poskládané týmy, příjemně krátké přesuny, pěkné šifry včetně dvou zabijáckých, setkání se všemi hráči v cílové hospodě... tedy vlastně vše. Paráda, moc se mi to líbilo!!
Dero
Přikládám i reportáž od týmu, který se srdnatě rval o poslední místo, bohužel však neuspěl... http://bit.ly/michana-2017-m
Dark
Hanko, Lamo, vám oběma poklona. Vše pochvalného už napsali níže jiní, já bych za sebe vyzdvihl výbornou atmosféru na startu a především v cíli. Hráči měli daleko větší tendenci se bavit úplně se všemi, tj. nejen se svým týmem a pár známými. Prostě paráda.
Eliška
Áááháá! Tak to je naše smůla, že 1.jsme nevšímaví 2.jsme z těch tří možností odhalili tu správnou až jako poslední.
Lama (org)
Děkujeme všem za milá slova, jsme hrozně rádi, že se vám hra líbila! :) Eliška: Krycí jména byla navázána na balkóny jednoho domu na ulici Křídlovická (proto jsou první dvě slova balkón a křídlo), kde je 15 balkónů v obdelníku 3x5 a 5 z nich je červených a to na slovech "láska, kniha, kyselina, vřad a srdce", která dávají asociaci žaludek. Zbylých 10 slov jsme rozdělili do 2 skupin po 5, aby týmy mohly vyluštit šifru i tak, že najdou tyto 3 pětice a tipnou 3 možnosti ("balkon, patro, okno, holub, rodina" = dům a "křídlo, cena, hora, Mikuláš, sníh" = anděl).
JiříK (Je spousta věcí, které stále nevíme)
Tome Kučo, díky za dlouholetou práci na statistikách, díky nimž je tento formát hry možný! Orgové, díky za příjemný a netradiční šifrovací zážitek! Spoluhráči, bylo to s vámi úžasně pohodové! Protihráči, s vámi taky :) Tak snad za rok na míchanou!
Eliška (Indie)
Díky. Bylo to super. Nejvíc mě na tom bavila vyrovnanost týmů, díky které jsem měla pocit, že všichni mají šanci, záleží jen na tom, jaký aktuálně podáme výkon. Jsem jenom ukřivděná, že jako řešení krycích jmen nebyl uznán anděl (chodí s Mikulášem, má křídla, Andělská hora, hudební ceny Anděl a andělíčci, co se dělají ve sněhu), což je prostě bez debat nejhezčí řešení. Na závěr bych chtěla pogratulovat týmům, co vyluštili aspoň jednu z deadových šifer a vyjádřit soustrast týmu M, který si asi svůj netriviální šifrovací software zapomněl doma :-(
Petr Valášek (Záchod Zdarma)
Nestihl jsem to osobně ani nadvakrát, tak aspoň v diskusi: Díky moc za skvělou hru! Perfektní los udělal hru napínavou až do konce pro všechny, šifry byly zábavné, bonusy zákeřné, atmosféra příjemně domácká, úvodní aktivita zbytečně neprudící, cíl na skvělém místě. Ze šifer se mi nejvíc líbily básničky, mašinky a hokej, oceňuju i tu devítku. U té hokejové šifry (7) je mi trochu líto, že se objevila na denní (=v podstatě sprintové) deadové hře - spousta týmů by si ji užila více, kdyby na ni měla o hodinu déle čas.
Karel
Přidávám se k velkým díkům za skvělou hru! Byla zábavná od začátku až do konce, nemám jedinou výtku. Pěkné lehké týmové šifry se střídaly s několikastupňovými drsňárnami, naMícháno akorát tak podle mého gusta. Tým si perfektně sednul a šlapal, umístění na bedně, dobré počasí, co víc si přát... Snad jedině Michanou 2 v podobném duchu :-) Tak ještě jednou díky! P.S. Kromě vláčků a šachů byl pro mě highlightem i začátek, kdy se na jedné louce sešla všechna nabušená šifrovací esa s cílem zazářit, nicméně od půlky už všichni spíš jen tak pokukovali kolem a doufali, že to nikdo nedá :-)