Míchaná 2019

Třetí ročník šifrovací hry Míchaná se uskutečnil v sobotu 28. září 2019 od 9:10 do 21:10 hodin v Brně. Začínal startovní aktivitou na Slovanském náměstí a končil v The Immigrant Pub na Veveří. Hry se zúčastnilo celkem 60 účastníků rozdělených do 15 týmů. Do cíle došly včas 2 týmy, a to v rozmezí od 20. do 21. hodiny.

Trasa hry, fotky aj.

Oficiální pořadí

1. Pálenka: David Nečas, Tomáš Gregorovič, Václav Peca, Petr Lichý
2. Medovina: Petr Valášek, Kateřina Dufková, Jakub Kotásek, Irena Axmanová

Kdo se podílel na organizaci

  • A-tým: Tomáš Lama Lamser, Hana Svozilová; David Klaška (šifry David a Goliáš, rozřazovací program, kontrola šifer před tiskem)
  • B-tým: Martina Krasnayová, Tomáš Klouda, Michal Blaha, Romana Hanžlová
  • Testeři: David Klaška, Tomáš Klouda, Martina Pomikálková, Václav Štencel, Zdeněk Pezlar, Jiří Řihák, Michal Blaha, Martina Krasnayová, Miroslav Rada, Elif Garajová, Jiří Slabý, Tereza Stejskalová, Jiří Mantlík, Mikuláš Zelinka, Eliška Holečková Hamáčková, Martina Bejdová, Radana Ambrožová, Jiří Kozel, Vojtěch Rozehnal, Pavel Čadek, Jarek Kala, Pavel Veverka, Kristýna Maléřová, Martin Maléř
  • Chceme moc poděkovat všem hráčům za účast, B-týmu a testerům za pomoc, zaměstnancům La Corrida a The Immigrant za rychlou obsluhu a kavárně a cukrářství Bukovský za výborné indiánky.