šifra: EINSTEIN

Zadání

Zobrazit nápovědu

Zobrazit postup řešení

Diskuse k šifře

kalashmeer
amazing

We have never seen such an amazing art of work which is perfect in every sense, I am writing articles on depaulbookexchange.com and I am sure this will bring change in your life. we all know the importance of this, just go through it.

Anderson
Re:

Nice steps, I have copied your step by step process and now able to delete my Google search history from my mobile, awesome technique, follow me at sethyoungphd and try to share more valuable information at my blog, do you think that online marketing can change your stuff, well, we all love to do that and that is the best thing ever.

dero

Mně tahle šifra přijde divná, ale blbě se mi formuluje proč.

Nejspíš je to hlavně tím,že kombinuje nutnost domyslet si část zadání (vymyslet správná úsloví) s obtížnou logickou úlohou, kde když mám to zadání domyšlené blbě, protože úsloví neznám, nebo si vymyslím / obhájím jiné, tak se mi to celé rozjede. To mi přijde takové křehké a nehezké. V principu jsme chtěli správný postup aplikovat asi od desáté minuty nad šifrou a některá úsloví jsme našli (př. Kozel zahradníkem), protože bylo jasné, že potřebujeme víc vstupních dat, ale v praxi kolem toho panovalo hrozně moc nejistoty, což generovalo frustraci.